Sosyal işlerden 2 bin aileye bot ve mont desteği

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü tarafından şehre kazandırılan vizyon projelerinin başında gelen Cedidiye Kent Meydanı Projesinde hummalı çalışma devam ediyor. Kısa sürede uzun mesafe kat edilen projede 1. kısım zemin kat kolonlarının betonları döküldü.

Sosyal işlerden 2 bin aileye bot ve mont desteği
16.11.2022 - 14:45
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi sosyal belediyecilik uygulamaları kapsamında ihtiyaç sahipleri ile hayırseverler arasında köprü olmaya devam ediyor. Çalışmalar kapsamında 2 bin aileye, çocuklar başta olmak üzere bot ve mont desteği sağlanmaya başladı.

Düzce Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü, kış mevsimi yaklaşırken sosyal destek çalışmalarını hızlandırdı. Geçen yıl bin 200 aileye yapılan bot ve mont kampanyası bu yıl 2 bin aileye yeniden yapılmaya başladı. Hayırseverlerle ihtiyaç sahipleri arasında köprü olan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, kayıtlı olan aileler ve özellikle çocuklar başta olmak üzere başvuranlara bir “bir bot, bir mont” desteğine başladı.

HAYIR ÇARŞISI’NA BAŞVURU YAPIN

Her yıl ihtiyaç sahiplerine desteklerini artırarak sürdüren Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Bahçeşehir Bölgesi’nde bulunan Hayır Çarşısı’na müracaat eden ihtiyaç sahiplerine bot ve mont yardımının devam edeceğine dikkat çekti. Yapılan açıklamada; önceliğin çocukların ihtiyaçlarının karşılanması olduğu ifade edilirken ailelerin gerekli belgelerle başvuru yapmasının yeterli olduğu belirtildi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız