“Temiz çevre, sağlıklı yaşam”

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen ve Erdemliler Derneği tarafından hayata geçirilen “Kuşaklar Buluşuyor” projesi kapsamında Sporsuz Olmaz Ekibi tarafından “Temiz Çevre, Sağlıklı Yaşam” adı altında bir etkinlik daha gerçekleştirildi.

“Temiz çevre, sağlıklı yaşam”
17.11.2022 - 12:26
Haber Merkezi

Sporsuz Olmaz Ekibi tarafından organize edilen sağlıklı yaşam bisiklet turu Erdemliler Derneği, Kuşaklar Buluşuyor proje ofisinin önünden başlayarak Çilimli şehir turuyla tamamlandı.

Türk bayrakları ve Erdemliler Derneği bayrakları ile dolaşan bisikletli gençler, sağlıklı yaşama ve sporun önemine dikkat çektiler. Bisiklet turu proje merkezinde etkinliğe katılanlara yapılan ikramlarla sona erdi.

Konuyla ilgili bilgi veren Proje Koordinatörü Hasan Karadayı, “Atalarımız ‘Her işin başı sağlık’, ‘sağlık olsun’ ‘en büyük zenginlik sağlıktır’ gibi bercesteleri boşuna söylememişler. Gençlerimize sağlık olmadan hiçbir şeyin tadı olmadığını ve sporu alışkanlık haline getirmelerinin sağlıklı yaşam için önemine dikkat çektik. Kuşaklarımıza sağlıklı yaşamak için gerekli davranışsal donanımları kazandırmak adına gerçekleştirdiğimiz bisiklet turumuzla temiz çevreninde sağlıklı yaşam için olmazsa olmazlardan olduğunu da ifade ettik. Sağlığı olanın umudu, umudu olanın her şeyi vardır” diyerek sözlerini tamamladı.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız