Müftülük personeli ile toplantı yapıldı

Düzce Müftülüğü bünyesinde görev yapan imam-hatip ve müezzin kayyımlar ile birlikte 2022 yılı Kasım ayı personel toplantısı İl Müftüsü Rüstem Can başkanlığında, İl Müftülüğü Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Müftülük personeli ile toplantı yapıldı
18.11.2022 - 17:50
Haber Merkezi

DİYANET İşleri Başkanlığı tarafından personele duyurulması gereken gündem maddeleri ve ilimizdeki din hizmetlerinin daha etkili halde sunulmasıyla ilgili konular müzakere edildi.

Cumhurbaşkanı Kararnamesi ile Erzurum İl Müftülüğüne tayin olan Rüstem Can, personelle vedalaşarak, “Çalışma ve gayretlerinizden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Bu konuda her bir arkadaşıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Görevlerinizde başarılar diliyorum” diyerek personelden helallik istedi.

Toplantının devamında Düzce İl Müftülüğü ve Düzce Kültür Turizm İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan “2022 Süleyman Çelebi Yılı” sunumu Düzce İl Vaizi Latif Saygın tarafından gerçekleştirdi.

Ardından Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Polis Memuru Selim Köymen’in ve Yeşilay Danışmanlık Merkezi ( YEDAM ) Sosyal Hizmetler Uzmanı Betül Turan’ın tarafından “Bağımlılık ve Bağımlılıkla Mücadele Semineri” gerçekleştirildi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız