Unlu Mamuller Workshop’u gerçekleştirildi

Düzce Üniversitesi Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu tarafından düzenlenen Unlu Mamuller Workshop’u, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümünü Uygulama Mutfağı’nda gerçekleştirildi.

Unlu Mamuller Workshop’u gerçekleştirildi
19.11.2022 - 13:55
Haber Merkezi

Etkinlikte, Şef Emin Aydemir ve Şef Mahmut Okutucu, Unlu Mamuller dersi kapsamında Düzce Üniversitesi öğrencileriyle birlikte workshop düzenlendi. Workshop kapsamında Şef Emin Aydemir tarafından kol böreği, açma, simit, boyoz ve katmer; Şef Mahmut Okutucu tarafından ise İzmir bomba ve sıfır atık çatlak kurabiye yapımı uygulamalı olarak gerçekleştirildi.

Vala Pastacılık ve Azim Un firmalarının katkılarıyla gerçekleştirilen etkinliğin sonunda, Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Muammer Mesci ve Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Dr. Emrah Öztürk tarafından konuk şeflere teşekkür belgesi takdim edildi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız