Projeleri yerinde incelediler

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimi ile başlatılan “Gez-Gör Düzce” programı kapsamında, Düzce Gürcü Kültür Derneği üyeleri belediye projelerini gezerek bilgi aldı.

Projeleri yerinde incelediler
21.11.2022 - 18:15
Haber Merkezi
1

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Belediyesinin Projelerini her platformda vatandaşlara anlatmak amacıyla "Gez-Gör Düzce" projesini başlattı. Projenin ilk konukları geçtiğimiz hafta Düzce Kırım Türkleri Derneği üyeleri okurken, bugün de Düzce Gürcü Kültür Derneği üyeleri Düzce Belediyesi'nin projelerini yerine görüp bilgi edinme imkanı buldular.

Dernek Başkanı Aydın Kubilay ve Düzce Belediyesi Meclis Üyesi Bayram Ali Kubilay'ın katıldığı gezide dernek üyeleri Düzce Belediyesi İtfaiye Hizmet binası, Bilim Merkezi, Katı Atık Ayrıştırma, İşleme Enerji Üretim Tesisi, Aktarma İstasyonu, Tıbbi Atık Sterilizasyon Merkezi, Konuralp Antik Kent, Mutfak Sanatları Merkezi'ni gezdiler.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Berna oktay
    Berna oktay
    22.11.2022 00:18

    Düzce Zonguldak gibi iller daha çok ileriye gidecektir. Hiçbir siyasi parti ile ilişkisi olmayan Sayın Batuğ BAYCIK bey ile beraberiz. Madenci ve sanayi illerimiz Düzce ve Zonguldak için güzel günler geliyor

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız