Halil Konakçı Düzce’ye geldi

Ankara Melike Hatun Cami İmamı Halil Konakçı, Düzce Uluslararası Kardeşlik Hareketi Derneği’nin (UKHADER) konuğu oldu.

Halil Konakçı Düzce’ye geldi
22.11.2022 - 15:31
Haber Merkezi

“Düzce Kardeşlik Buluşmaları” programında “Kardeşlik” konulu bir sohbet gerçekleştiren Konakçı’yı kalabalık bir grup dinledi. Dinleyiciler arasında Düzce Belediye Meclisi Başkan Vekili Hüdaver Gösterişi, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu da yer aldı.

UKHADER Başkanı Abdülkerim Kaval, “Suya atılan taşın oluşturduğu halkalar misali Düzce’mizde kardeşliğimizi yaşatmak ve gençlerimize, gelecek nesillerimize örnek olabilmek amacıyla 5 yıl önce kurulan derneğimiz her ay dernek merkezindeki programlarına devam etmektedir. Bu program ve sohbetlerin yanında ülkemizde alanında örnek olmuş şahsiyetleri de ‘Düzce Buluşmaları’ programı kapsamında ağırlamaya devam ediyoruz. Düzce Kardeşlik Buluşmaları programlarımız kapsamında Halil Konakçı hocamız bu ayki buluşmamızın onur konuğu oldu. Bizleri yoğun programları arasında yalnız bırakmayarak İstanbul’daki programının hemen ardından Düzce’mize gelerek buluşmamızı onurlandırdığı için kendisine şükranlarımızı sunarız” ifadelerini kullandı.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız