MMO temsilcileri Özlü ile buluşular

Makina Mühendisleri Odası Düzce İl Temsilciliği Yürütme Kurulu Üyeleri, Düzce Belediye Başkanı ve makina mühendisi Faruk Özlü ile ikinci toplantılarını gerçekleştirerek, Düzce’nin ve aslında Türkiye’nin büyük problemlerinden olan asansör konusu hakkında hazırladıkları raporu kendisine makamında sundular.

MMO temsilcileri Özlü ile buluşular
22.11.2022 - 18:23
Haber Merkezi

Makina Mühendisleri Odası Düzce İl Temsilciliği Yürütme Kurulu Sekreter Üyesi ve Asansör Mühendis Eğitmeni Umut Baskan’ın sunumunu yaptığı raporda, asansörün paydaşları ve yönetmelikleri, asansör konusunda belediyelere ve Makina Mühendisleri Odası’na düşen görevler, asansör periyodik kontrolleri ve asansör kazaları başlıca konu başlıkları olmak üzere bir sunum gerçekleştirdiler. Başkan Özlü ile fikir alışverişinde bulunarak Düzce için ortaklaşa neler yapılabileceğini görüştüler. Bu bağlamda ilk etapta Düzce Belediyesi ve Makina Mühendisleri Odası ortaklaşa bir organizasyonla kamuoyunun konu ile ilgili bilinçlenmesini sağlamak amacıyla Düzce’de faaliyet gösteren asansör firması yetkilileri, site ve bina yöneticileri ve vatandaşların katılacağı bir bilinçlendirme toplantısı düzenlenmesi kararını aldılar.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız