TOKİ sosyal konut kura çekiminde sıra Düzce’de

Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesinde kura çekimi heyecanı devam ediyor. TOKİ Başkanlığı tarafından yayımlanan haftalık takvim belli oldu. TOKİ’nin resmi sitesi üzerinden yapılan duyuru ile Düzce Merkez’de inşa edilecek 320 adet konutun kura çekilişi için tarih açıklandı.

TOKİ sosyal konut kura çekiminde sıra Düzce’de
29.11.2022 - 13:14
Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesine Düzce’de yaklaşık 16 bin kişi başvuru yaptı. Başvuru kabul edilenler ve edilmeyenlerin listesi de yayınlandı. 15 bine yakın kişinin başvuru kabul edilirken, 1000’e yakın kişinin başvurusu ise eşinin veya kendisinin TOKİ’de anlaşması olması, eşinin başvuru yapmış olması, eşinin veya kendisinin tapuda kaydı olması nedeniyle kabul edilmedi. Birçok ilde yapılan kura çekimi ile ev sahibi olacak olan vatandaşlar belirlenirken TOKİ’nin resmi sitesi üzerinden yapılan duyuru ile Düzce’de kura çekiminin yapılacağı tarih duyuruldu.

KURA TARİHİ BELLİ OLDU

TOKİ resmi internet sitesinden yapılan duyuru sonrasında Düzce’de gerçekleştirilecek kura çekimi için tarih belli oldu. Düzce Merkez’de inşa ettirilecek 320 adet konutun kura çekilişi 2 Aralık 2022 Cuma günü saat 10:00'da Düzce Belediyesi Konferans Salonu'nda düzenlenecek.

Kura çekimi www.toki.tv adresinden ve TOKİ resmi YouTube hesabından canlı olarak da yayınlanacak.

BAŞVURUSU KABUL EDİLENLERİN LİSTESİ

https://www.toki.gov.tr/Projeler/projeler/duzce/merkez_k.pdf

BAŞVURUSU KABUL EDİLMEYENLERİN LİSTESİ

https://www.toki.gov.tr/Projeler/projeler/duzce/merkez_r.pdf


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız