Depremden 8 gün sonra Düzce’de

CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Düzce İSKİ idari bina açılışı için bugün Düzce’ye gelecek.

Depremden 8 gün sonra Düzce’de
30.11.2022 - 11:10
Haber Merkezi
1

23 Kasım’da Düzce’de meydana gelen ve merkez üssü Gölyaka/Sarıdere olan 5,9 büyüklüğündeki depremin üzerinden geçen 8. Günde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Düzce’ye geliyor.

İmamoğlu’nun Çilimli Arabacı Mahallesi’nde bulunan Düzce İSKİ İdari bina açılışı için geldiği öğrenildi. 12.30’daki açılışın ardından ise 13.30’da şehir merkezine gelecek olan İmamoğlu’na CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Tosun ile Grup Başkanvekili Engin Özkoç da eşlik edecek. CHP heyetinin Düzce’de depremzedelerle buluşacağı öğrenildi.

1999 depremlerinde Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığını yaptığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Düzce’ye ilk ulaşan kurumlardan biri olmuştu. Depremzedeler için tüm imkanlar seferber edilmişti. Bugün ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi Düzce’ye adeta sırt çevirdi.


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Emine doğan
    Emine doğan
    30.11.2022 16:00

    Güzel başlık depremden 8 gün sonra acilasa gelen başkan

E-Gazete

  • 28.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız