Bolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı’ndan ziyaret

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş ve Meclis Başkanı Aydoğan Tekin, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Bolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı’ndan ziyaret
30.11.2022 - 16:44
Haber Merkezi

Ziyarette Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, yönetim kurulu ve meclis üyeleri hazır bulundu.

Bolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve Meclis Başkanı Tanju Acar’a yeni görevinde başarılar dilerken, bölge odaları olarak ortak çalışmalar yapmaları gerektiğini ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş’e, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Asil Üyeliği görevinde başarılar diledi. Bıyık, bölge odalarıyla koordineli olarak çalışmanın her oda için avantajlı olacağına işaret etti. Bundan sonraki süreçlerde sıkça bir araya gelinmesi gerektiğini ifade etti.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Bolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş’e ve Meclis Başkanı Aydoğan Tekin’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız