İSKİ, Melen’in kalbinde hizmet verecek

İBB’nin köklü kurumu İSKİ, kentin su sorunu için en önemli kaynak olan Melen Havzası’nda etkin hizmet yürütmek amacıyla, Düzce’nin Çilimli ilçesinde idari bina açtı. TBMM CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından açılan tesis ile Cumayeri İleri Biyolojik Atıksu Artıma Tesisi, Gölyaka Atıksu Terfi İstasyonu ve Melen kuşaklama kolektörlerinin bakım, onarım gibi ihtiyaçlarını tek merkezden yürütülecek.

1.12.2022 - 11:41
Güncelleme 1.12.2022 - 14:38
Haber Merkezi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) köklü kurumu İSKİ, kentin suyunun sağlandığı Melen Suyu’nu sınırlarında barındıran Düzce’nin Çilimli ilçesinde idari bina açtı. TBMM CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İSKİ Genel Müdürü Şafak Başa’nın katılımlarıyla açılışı yapılan yerleşke ile Cumayeri İleri Biyolojik Atıksu Artıma Tesisi, Gölyaka Atıksu Terfi İstasyonu ve Melen kuşaklama kolektörlerinin bakım, onarım gibi ihtiyaçlarını tek merkezden yürütülecek.

Çilimli’de İSKİ İdari Binasının açılışını yapan İmamoğlu, ardından şehir merkezinde esnafı gezerek, çadırkentteki vatandaşları ziyaret etti. İmamoğlu, vatandaşlarla tek tek fotoğraf çekilip, geçmiş olsun dileklerini iletti. Program Gölyaka’da ilçe ziyareti ve Hacı Bektaşi Veli Derneği ziyareti ile son buldu.

Program sonrası konuşan CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, “Başkanlarıma çok teşekkürler ediyorum. İmamoğlu’nun şehrimize gelmesi vatandaşlarımızı mutlu etti. Deprem sonrası bir nebze olsun yüzleri gülümsetti. Eksikleri giderme konusunda ilk günden beri sahadayız. Ekrem Başkan göreve geldiğimiz günden beri sağ olsun desteklerini hiç esirgemiyor. Bir ihtiyacımız olduğunda biliyoruz ki yanımızda Ekrem Başkan olacak. Düzce İl Örgütü olarak sahayı bırakmıyoruz, görev sorumluluklarımızın farkındayız. Çalışmalarımızı yaparken Genel Merkezin bize olan ilgisi il örgütümüzü daha çok motive ediyor. Seçim ve sonrası için duraksamadan mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi.


Editör: C. Sandıkçı
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 30.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız