Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey Düzce’de

Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey, beraberinde Orman Zararlılarıyla Mücadele Dairesi Başkanı Şaban Bıyıklı ile birlikte, depremin yaşandığı Düzce ilinde bulunan Düzce ve Gölyaka Orman İşletme Müdürlüklerini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey Düzce’de
1.12.2022 - 12:24
Haber Merkezi

İlk olarak Düzce'de depremden etkilenen Düzce ve Gölyaka Orman İşletme Müdürlüklerinde incelemelerde bulunan Genel Müdür Bekir Karacabey’e Bölge Müdürü Mahmut Şentürk ve Bölge Müdür Yardımcısı Yılmaz Yıldız eşlik etti. Burada İşletme müdürlüğü personeliyle bir araya gelerek sohbet etti, onların her zaman yanlarında olduklarını belirtti.

Daha sonra deprem bölgesinde incelemelerde bulunan Genel Müdür Bekir Karacabey vatandaşlarla da sohbet ederek orman teşkilatının afet bölgesinde görevi başında olduğunu ve talep edilmesi halinde her türlü desteğe hazır olduklarını ifade etti.

Ziyaretinin sonunda afetlere karşı tedbirin elden bırakılmaması gerektiğini vurgulayan Genel Müdür Bekir Karacabey bir an önce yaraların sarılması ve bir daha benzeri afetlerin yaşanmaması dileklerinin ardından personelle vedalaşarak Düzce’den ayrıldı.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız