Nursen Yanmaz’dan anlamlı ziyaret

Akçakoca Belediyesi Kültür Müdürlüğü’ne bağlı Sosyal Yardımlaşma Derneği Gönüllü Koordinatörü Nursen Yanmaz, engelliler gününde engelli ailelere ziyarette bulundu ve beraberinde getirdiği ihtiyaç malzemelerini takdim etti.

Nursen Yanmaz’dan anlamlı ziyaret
6.12.2022 - 19:40
Haber Merkezi

Sosyal Yardımlaşma Derneği Gönüllü Koordinatörü Nursen Yanmaz, geçtiğimiz günlerde Düzce’de yaşanan depremde evleri zarar gören ve Akçakoca’ya yerleşen engelli çocukları olan aileyi de ziyaret etti.

Engelli vatandaşların sahiplenilmesi ve yaşamın her alanına kazandırılmasını ifade eden Nursen Yanmaz, “Toplumsal hayata eşit bir şekilde katılmak, engelli veya engelsiz tüm bireylerin hakkıdır. Her zaman üzerimize düşen sorumluluğun farkında ve bilincindeyiz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman engelli kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

 


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 30.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız