Düzce Belediyesi sosyal medyada en aktif belediye oldu

Türkiye’nin önde gelen Sosyal Medya Kullanımı Platformlarından biri olan Boom Social tarafından Kasım ayı baz alınarak yapılan Sosyal Medya Kullanım Performans Analizi'nde Düzce Belediyesi, 51 il belediyesi arasında genel performans değerlendirmesinde Türkiye 1.'si oldu.

Düzce Belediyesi sosyal medyada en aktif belediye oldu
7.12.2022 - 15:45
Haber Merkezi

PROJELERİ ile bir çok şehre rol model olan, Sosyal ve Kültürel Projeleri ile de adından sıkça söz ettiren Düzce Belediyesi, üstün performansını resmi sosyal medya hesaplarına da yansıttı. Düzce Belediyesi Basın, Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü tarafından yönetilen sosyal medya hesapları 50 il belediyesini geride bırakarak genel sıralamada birinci oldu.

Belediye hizmetlerinin yanı sıra, kentin doğal güzelliklerini ve doğal yaşam alanlarını da sosyal medya takipçileriyle buluşturan Düzce Belediyesi bu başarısını 51 il belediyesi arasında birincilikle taçlandırdı.

Ölçüm şirketinin raporuna göre Düzce Belediyesinin Facebook hesabı 20 bin 315, Twitter hesabı 4 bin 587, İnstagram hesabı ise 126 bin 507 etkileşim aldı. Düzce Belediyesinin sosyal medya hesapları toplamda 151 bin 409 etkileşim alarak Türkiye sıralamasında birinci olmayı başardı.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 31.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız