Düzce TSO üye ziyaretleri gerçekleştirdi

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, Yönetim Kurulu Üyeleri Recep Ali Gelinoğlu, Ahmet Emin Şen, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, 1. OSB Müdürü Aylin Özdemir Keleş ile beraber 1. OSB’de faaliyette bulunan firmalara ziyaret gerçekleştirdi.

Düzce TSO üye ziyaretleri gerçekleştirdi
8.12.2022 - 11:32
Haber Merkezi

1. OSB’de faaliyetlerini sürdüren Demka Dövme Çelik firma yetkilisi Sinan Demirci, Yağmur Traktör firma yetkilisi Ömer Saraç, Unigen Yapı Malzemeleri firma yetkilisi Mehmet Mecdi Umucu, Bilen Egzost firma yetkilileri Ulaş Özer ve Mustafa Kavuk’a ziyaret gerçekleştirildi.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, ilimiz ve bölge ekonomisine sağladıkları katkılardan dolayı, firma sahibi ve yöneticilerine teşekkür etti.

Heyet, fabrikaların içerisindeki üretim bantlarını gezerek, yapılan çalışmaları inceledi.

Ziyarette; ilimizdeki sanayicilerin ve kuruluşların sorunları, beklentileri üzerinde duruldu. İlimizin sanayi ve teknoloji alanında daha da gelişmesi amacıyla yapılması gereken çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretin devamında, Düzce’nin istihdamı, ekonomisi, ilin ekonomik durumu ve ihracat çalışmaları hakkında istişare edildi.

 


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 30.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız