Ulaştırma bakanına yolları sordu

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bütçe görüşmelerinde, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na Yığılca-Düzce Yolu, Akçakoca-Karasu (Melenağzı) ve Düzce Kuzey Çevre Yolunun durumunu sordu.

10.12.2022 - 14:50
Güncelleme 10.12.2022 - 15:22
Haber Merkezi

Yılmaz, yaptığı konuşmada, “Sayın Bakanım, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımızın yapmış olduğu yatırımlar hepimizin göğsünü kabartıyor ve milletimiz ziyadesiyle bu yatırımlardan memnun. Ancak 2012 yılında yapımına başlanan 20 kilometrelik Yığılca-Düzce yolunun tamamlanması için devam eden çalışmalarda Dutlar mevkiinde küçük köprünün ve Akçaören sapağındaki 80 metrelik viyadüğün bitirilmesini 2023 yılında Yığılcalı ve Düzceli hemşehrilerimize müjdesini vermek istiyoruz Sayın Bakanım. Akçakoca- Karasu yolunun Melenağzı köyü geçişinde köy içinden geçen 5 kilometrelik yolun baypas ihalesinin yapımının bize, Akçakocalı ve Karasulu hemşehrilerimize, Kocaalili hemşehrilerimize vermek istiyoruz Sayın Bakanım. Düzce Kuzeybatı Çevre Yolu'nun 2023 yılına programa alınması müjdesini gerçekten Düzceliler çok uzun zamandır bekliyor Sayın Bakanım. Karadeniz Bölgesi'nde de bir hızlı tren projesini bütün Karadenizli hemşehrilerimiz bekliyor” ifadelerini kullandı.


Editör: C. Sandıkçı
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 30.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız