Ders çalışana çay, çorba ve meyve ücretsiz

Düzce Üniversitesi’nde 12-16 Aralık tarihleri arasında yapılacak olan vize sınavlarında ders çalışan öğrencilere okuma salonlarında çay, çorba ve meyve ücretsiz veriliyor. Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir yaklaşan sınavlar öncesi öğrencileri ziyaret etti.

Ders çalışana çay, çorba ve meyve ücretsiz
12.12.2022 - 12:12
Haber Merkezi

Düzce Üniversitesinde vize sınavları 12-16 aralık tarihlerinde yapılacak. Gece sabaha kadar okuma salonlarında ders çalışan sınavlara hazırlanan öğrencilere 12-16 Aralık tarihlerinde çay, çorba, meyve ikramları 18.00 ile 23.00 saatlerinde ücretsiz ikram ediliyor.

Öğrencileri okuma salonlarında ziyaret eden Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, öğrencilere sınavlarında başarılar dileyerek “Üniversitemizde vizeler başlıyor. Haliyle okuma salonlarımız da en yoğun günlerini yaşıyor. Bizler de dün gece, yaklaşan sınavlar öncesi öğrencilerimizi ziyaret ederek çalışmalarına yakından tanıklık ettik. Hepsine başarılar diliyorum” dedi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 30.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız