Kuşaklardan fotoğraf sergisi

T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen ve toplumsal değerlerin usta çırak usulü üst kuşaklardan gençlere öğretilerek aktarılmasını esas alan “Kuşaklar Buluşuyor Projesi” kapsamında gerçekleştirilen çalışmaların yer aldığı resim sergisi büyük ilgi gördü.

Kuşaklardan fotoğraf sergisi
12.12.2022 - 17:54
Haber Merkezi

Çilimli Erdemliler Derneği’nin bulunduğu etkinlik sokağında gerçekleştirilen sergi ve kapanış töreninde bir konuşma yapan Proje Koordinatörü Hasan Karadayı, “1 Temmuz 2022 tarihinde uygulamaya konulan projemizle gençlerimiz büyüklerinden öğrendikleri kültürel değerleri uygulayarak davranışa dönüştürdüler. Gençlerimizi kültürel değerlerini büyükleri ile birlikte gerçekleştirip, öğrendikleri bu değerleri hayatlarında uygulayacak olmaları bizim yorgunluğumuzu almaktadır. Bu bizim için büyük bir mutluluk vesilesidir” dedi.

Programa katılan Düzce İl Sivil Toplumla İlişkiler İl Müdürü Cengiz Şahin’in de katıldığı programda proje etkinliklerine katılan özel gençler ve üst kuşaklarına katılım belgesi verildi.

Büyük ilgi gören sergi programında törene katılanlara etli pilav, ayran, tatlı ve çay ikramları yapıldı ve hatıra fotoğrafları çekilmesi ile tören sona erdi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 31.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız