İl Müftüsü Osman Aydın görevine başladı

12 Kasım 2022 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Trabzon İl Müftüsü iken, Düzce İl Müftüsü olarak naklen ataması yapılan Osman Aydın, 16 Aralık 2022 tarihinde görevine başladı.

İl Müftüsü Osman Aydın görevine başladı
19.12.2022 - 16:25
Haber Merkezi

İlk olarak müftülük daire personeli ile bir araya gelen Aydın, “Kendimize Hakk’ın rızasını ve halkın duasını şiar edinmeliyiz. Bunu kendimize ilke edinerek çalışmalıyız” diye konuştu.

Aydın, “Daha önceki meslektaşlarımızdan aldığımız bayrağı inşallah; tüm personelimizle el ele vererek sizlerin güler yüzlü hizmetinizle, her halimizi dertleşerek, birbirimize kol kanat gererek, mesai mefhumu gözetmeden hizmet vererek daha da ileriye taşıyacağız”  ifadelerini kullandı. İl Müftüsü Osman Aydın konuşmasının ardından tüm personelle tanıştı.

Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Karagöz de, İl Müftüsü Osman Aydın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Aydın ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, kendilerine nezaketlerinden dolayı teşekkür etti.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız