Mesleki eğitimde işbirliği yapacaklar

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. arasında mesleki eğitim işbirliği protokolü imzalandı.

Mesleki eğitimde işbirliği yapacaklar
22.12.2022 - 17:02
Haber Merkezi

Vali Cevdet Atay başkanlığında, imzalanan iş birliği protokolü ile Motorlu Araçlar Teknolojisi alanı, Elektrikli Araçlar Dalı açılan Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin eğitsel, sosyal ve ekonomik gereksinimlerinin giderilmesi yolu ile güçlendirilmesi, işletmenin iş yerinde öğretmen ve öğrencilere, ilgili meslek alanındaki güncel uygulama ve yeniliklere dair deneyimlerini paylaşması amaçlandı.

Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile işletmenin teknik iş birliğinde; Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanı, Elektrikli Araçlar dalında yeni teknik ve yöntemlere dayalı atölye/laboratuvarın teknik donanımında kullanılmak üzere işletme tarafından belirlenecek yedek parçaların Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine tesliminin sağlanması, uygulama ve deneyim paylaşımı sağlanacak.

Valilik makamında imzalanan protokol sonrasında Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Mete Berki ve Teknik Eğitmen Hakan Er, İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç ile birlikte bünyesinde Motorlu Araçlar Teknolojisi alanı, Elektrikli Araçlar Dalı açılan Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ettiler.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız