Aile Okulu Projesi

ÜLKEMİZDE aile değerleri, aile içi iletişim, sosyal, psikolojik ve duygusal gelişim, çevre bilinci, stres yönetimi, madde bağımlılığını önlemeye ilişkin yaklaşımlar, çevre ve iklim farkındalığı, trafik, ilk yardım başta olmak üzere çeşitli alanlarda ailelerin desteklenmesi amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı tarafından “Aile Okulu Projesi” başlatıldı.

23.12.2022 - 15:15
Güncelleme 23.12.2022 - 17:29
Haber Merkezi

Proje kapsamında Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilimizde 270 öğretmene eğitici eğitimi verildi. Bu eğitimi alan öğretmenler tarafından ‘Güçlü Aile, Güçlü Çocuklar, Güçlü Toplum’ hedefi ile başlatılan eğitimlerle 4 bin aileye ulaşıldı.

Küresel çağdaki değişimlere bağlı olarak Türk aile yapısının da özünü kaybetmemesi adına yapılacak eğitimlerin önemli rol oynadığı, gençlerin, çocukların anne ve babaların toplum için faydalı bireyler olma gayretini ilimizde de açığa çıkarmak için Aile Okulu Eğitimleri devam ediyor.

Tüm veliler, Halk Eğitimi Merkezleri ve okullardaki Aile Okulu Projesi kapsamında düzenlenen eğitimlere bekleniyor.


Editör: C. Sandıkçı
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 30.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız