Öğrenciler kromatografik teknikler ve uygulamalar konusunda bilgilendirildi

Düzce Üniversitesi Kimya Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen "Kromatografik Teknikler ve Uygulamalar" başlıklı seminer, Fen Edebiyat Fakültesi Kutadgu Bilig Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Öğrenciler kromatografik teknikler ve uygulamalar konusunda bilgilendirildi
24.12.2022 - 14:51
Haber Merkezi

Doç. Dr. Ece Ergun tarafından verilen eğitim programına; Prof. Dr. Ümit Ergun, Doç. Dr. Ersin Orhan, Doç. Dr. Mecit Aksu, Doç. Dr. Sezen Sivrikaya Özak, Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Biçer, Dr. Öğr. Üyesi Alparslan Atahan ile Düzce Üniversitesi öğrencileri katıldı.

Doç. Dr. Ece Ergun, seminerde analiz yöntemlerinden biri olan kromotografik analiz hakkında bilgi ve deneyimlerini paylaştı. Kromatografik teknikler ve uygulamalar hakkında detaylı bilgiler aktaran ve konuyla ilgili örnekler paylaşan Doç. Dr. Ece Ergun, öğrencilerin sorularını da yanıtlayarak iş dünyası ve geleceğe yönelik değerlendirmelerde bulundu.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız