‘Sanayide Kadın Eli’ projesinin sekizinci protokolü imzalandı

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu, Sanayide Kadın istihdamının ve Sanayi sektöründe gençlere ilham olacak rol model kadın sayısının artırılması ve sanayide nitelikli istihdam ihtiyacının karşılanmasına katkı sağlamak amacıyla TOBB Kadın Girişimciler Kurulu tarafından hayata geçirilen ‘Sanayide Kadın Eli’ Projesi’nin sekizincisini Şerifoğlu Ağaç Sanayi ile imzalandı.

‘Sanayide Kadın Eli’ projesinin sekizinci protokolü imzalandı
24.12.2022 - 15:16
Haber Merkezi

EĞİTİM almış ancak istihdama katılamamış ve çalışmaya istekli kadınları Meslek Lisesi mezunu ve eğitimi devam eden gençleri hedefleyen projenin imza töreni Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Protokol imza törenine; Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Aksan, TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Serap Küçük ve Kurul Üyeleri, ve Şerifoğlu Ağaç Sanayi Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Şerifoğlu ve Muhasebe Müdürü Şahin Arıcak katılım sağladı.

Protokol imza töreni Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Aksan, TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Serap Küçük ve Şerifoğlu Ağaç Sanayi Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Şerifoğlu ve Muhasebe Müdürü Şahin Arıcak arasında imzalandı.

İmzalarının atılmasından sonra konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Aksan; “Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Düzce Kadın Girişimciler Kurulu’nun girişimleriyle hayata geçirilen Sanayi’de Kadın Eli Projesi’nin protokol törenine hepiniz hoş geldiniz. Hem şehrimiz hem ülkemiz adına güzel bir proje olduğunu düşünüyoruz. Kadınlarımızın ülkemizin her yerinde aktif olmasının dışında sanayideki eksikliğinin de bu tarz projeler ile giderileceğini düşünüyoruz. Şerifoğlu ailesinin de firmasının da böyle bir markanın bu projeye destek olmasının kadın gücünün Türkiye açısından öneminin belirtilmesi noktasında yardımcı olmasından dolayı teşekkür ediyorum.  Bu projenin başarıya ulaşması için çalışacak ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak ortaya çıkan bu güzel birlikteliğin sonuna kadar arkasında duracağız. Protokol hepimiz için hayırlı olsun.” dedi.

Şerifoğlu Ağaç Sanayi Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Şerifoğlu ise, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Düzce Kadın Girişimciler Kurulu’nun bu girişimciliğini yürekten tebrik ediyorum. İnşallah bu çalışmalar ile kadın istihdamı daha da çok artar. Protokol hepimiz için hayırlı olsun.” İfadelerini kullandı.

Protokol imza töreni toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız