Düzce Memur-Sen’de bayrak değişimi

2016 yılından beri Memur-Sen Konfederasyonu Düzce İl temsilciliğini yürüten Ömer Faruk Çelebi görevi Eğitim-Bir-Sen Başkanı İsmail Atay’a devretti.

Düzce Memur-Sen’de bayrak değişimi
27.12.2022 - 12:29
Haber Merkezi

Gerçekleşen devir teslim törenine katılan Memur Sen’e bağlı sendikaların şube başkanları oy birliği ile İl Temsilcisi olarak İsmail Atay’ı belirlediler. Törende bir konuşma yapan İsmail Atay, “Memur-Sen bayrağını Düzce’de daha yukarılara taşımak gayesiyle bu işi hakkıyla yerine getirmiş olan Ömer Faruk Çelebi başkanımızdan devralıyoruz. Bu değişim bütün şube başkanlarımızın desteği ve istişaresiyle alınmış ortak bir karar olarak ortaya çıktı. Bana bu teveccühü gösteren şube başkanlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah onlarla beraber Memur-Sen bayrağını daha da ileriye taşıyacağız. Memur-Sen temsilciliğinin hakkını vererek yaptığına şahitlik ettiğimiz Ömer Faruk Çelebi başkanıma teşekkür ediyor,  bundan sonra da tecrübelerini ve desteğini yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Memur-Sen konfederasyonunda önceki dönemde görev yapan Diyanet-Sen Başkanı Şaban Coşkun’a, Toç-Bir-Sen Başkanı Murat Yıldız’a ve Memur-Sen İl Temsilcisi Ömer Faruk Çelebi’ye plaket takdiminden sonra tören sona erdi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 30.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız