Akademik çalışmalar eğitimcilerle paylaşıldı

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Düzce Üniversitesi arasında imzalanan eğitimde işbirliği protokolü kapsamında hazırlanan “Bizden Bize Akademik Paylaşımlar” programının son toplantısı gerçekleştirildi.

Akademik çalışmalar eğitimcilerle paylaşıldı
27.12.2022 - 16:35
Haber Merkezi

“Bizden Bize Akademik Paylaşımlar” programı ile ilimizde görev yapan eğitimciler tarafından hazırlanan ve çalışması kabul edilen 180 tez çalışmasından konuları itibariyle ön plana çıkmış akademik çalışmalar, sahada ve uygulamada ilgilileri ile buluşturuldu.

Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlilerinden Prof. Dr. Engin Arslanargun'un rehberliğinde, Eğitim Müfettişi Mustafa Aygün ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi koordinesinde hazırlanan akademik çalışmalar, belli periyotlar halinde ilgili branşlarda görev yapan öğretmenlerle paylaşıldı.

Valilik Konferans Salonunda gerçekleştirilen “Bizden Bize Akademik Paylaşımlar” programının son toplantısına; İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Koç, Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Engin Arslanargun, Strateji Geliştirme Hizmetleri Şube Müdürü Yaşar Bilir, Eğitim Müfettişi Mustafa Aygün, tez çalışmalarını meslektaşları ile paylaşan öğretmenler ve okul müdürleri katılım sağladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç’ın konuşması ile başlayan “Bizden Bize Akademik Paylaşımlar” kapanış programı, Farabi Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Şehabettin Yavuz’un “Okul Yöneticilerinin Kullandıkları Motivasyonel Dil ile Öğretmenlerin Rol Fazlası Davranışları Arasındaki İlişki” konulu sunumu ile devam etti. Sunumun akabinde hazırlamış oldukları tezlerini meslektaşları ile paylaşan eğitimcilere Teşekkür Belgesi takdim edildi.

Dilek ve temenniler ile program sona erdi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 31.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız