Tasavvufun önemli isimleri Düzcelilerle buluşacak

Düzce Belediyesi sosyal ve kültürel etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Her yaştan vatandaşın faydalanması amacıyla düzenlenen etkinlikler kapsamında 30 Aralık Cuma günü “Muhabbet Yolu Gecesi” 18 Temmuz Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak.

Tasavvufun önemli isimleri Düzcelilerle buluşacak
27.12.2022 - 17:15
Güncelleme 27.12.2022 - 17:17
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi kültürel etkinliklerine bir tanesini daha ekliyor. Yılın son günlerinde tasavvufun önemli isimlerini Düzcelilerle buluşturmaya hazırlanan Kültür İşleri Müdürlüğü, 18 Temmuz Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek ücretsiz etkinliğe tüm Düzceliler’in davetli olduğunu belirtti.

Kur’an- Kerim Güzel Okuma Dünya Birincisi Hafız Mehmet Bilir’in tilaveti, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi, İlahiyatçı Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbeti ve ardından Ezgi ve Tasavvuf Sanatçısı Sedat Uçan’ın ilahileri ile Düzcelilerle buluşacağı organizasyon 30 Aralık Cuma günü saat 20:00’de 18 Temmuz Kapalı Spor Salonunda düzenlenecek.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 30.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız