Vefatının birinci yılında unutulmadı

Düzce Kırım Türkleri Derneği Kurucu Üyesi ve Onursal Başkanı İlyas Öz, vefatının birinci yılında unutulmadı.

Vefatının birinci yılında unutulmadı
29.12.2022 - 14:16
Güncelleme 29.12.2022 - 14:25
Haber Merkezi

Düzce’de fakir fukaraya yaptığı yardımlar ve hayırseverliği ile “fakir babası” olarak bilinen, ahi esnaf İlyas Öz, 28 Aralık 2021 tarihinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybederek, hakkın rahmetine kavuşmuştu. 

Eski Sanayi Çarşısı’nın kurucu esnafı, Ticaret ve Sanayi Odası eski yönetim kurulu üyesi, Hamidiye Mahallesi’nin duayen büyüğü İlyas Öz, vefatının birinci yılında unutulmadı.

Düzce Kırım Türkleri Derneği Basın Sözcüsü Nuri Çetin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda İlyas Öz’ü, vefatının birinci yılında rahmetle ve özlemle andığını ifade etti.

“Düzce Kırım Türkleri Derneği kurucu üyesi ve Onursal Başkanımız, Eski Sanayi Çarşısı kurucu esnafı, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu eski üyesi, Hamidiye mahallesinin, Hamidiye Camiinin, Hamidiye Sporun, Fakirin fukaranın, ve her türlü hayır hasenatın sahibi ve banisi, Sanayi çarşısının duayeni, ahi esnafı, sevgili Hacı İLYAS ÖZ ağabeyimizi,  vefatının 1.yılında rahmetle, özlemle anıyorum. muhterem ağabeyimizin mekânı, makamı “CENNET” olsun İNŞAALLAH...”


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız