Motivasyonu yükseltme çalışması

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi Yöneticisi Sevinç Carım: “Deprem sonrası çocukların motivasyonunu yükseltmek istedik. Düzce Belediyesi ile Gençlik ve Spor Müdürlüğü olarak çocuklara yönelik etkinlikler yapıyoruz”

Motivasyonu yükseltme çalışması
29.12.2022 - 14:35
Güncelleme 29.12.2022 - 18:49
AA

Düzce'de depremden etkilenen çocuklar için Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi ile Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğünce okullarda etkinlikler düzenleniyor.

Kentte 23 Kasım'da meydana gelen 5,9 büyüklüğündeki depremin ardından çocukların motivasyonunu yükseltmek için çalışma başlatıldı.

Okulları gezen ekipler, spor, dans yüz boyama gibi etkinliklerle çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor.

Depremden bu yana sahada bulunan ekipler, aldıkları olumlu dönüşler üzerine okul ziyaretlerini sürdürüyor.

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi Yöneticisi Sevinç Carım, AA muhabirine, depremin ardından çocuklara moral vermek için harekete geçtiklerini söyledi.

Öğretmen ve antrenörlerle okullarda çeşitli etkinlikler düzenlediklerini dile getiren Carım, “Deprem sonrası çocukların motivasyonunu yükseltmek istedik. Düzce Belediyesi ile Gençlik ve Spor Müdürlüğü olarak çocuklara yönelik etkinlikler yapıyoruz” dedi.

Carım, dans, spor, yüz boyama gibi aktivitelerle çocukların eğlenceli vakit geçirdiğini aktararak, sahadaki çalışmalarını sürdüreceklerini kaydetti. 


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 30.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız