Saadet Partisi Heyeti Düzce TSO’yu Ziyaret Etti

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdülkadir Karaduman, 20. Dönem Bolu Milletvekili Fethi Görür, Düzce İl Başkanı Tahir Çengel, İlçe Başkanı Fatih Yerli ve İl İlçe Teşkilatı Düzce Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

Saadet Partisi Heyeti Düzce TSO’yu Ziyaret Etti
30.12.2022 - 12:42
Haber Merkezi

Ziyarette; Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar ve İl ve İlçe Teşkilatları hazır bulundu.

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdülkadir Karaduman; “Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık’a, Meclis Başkanı Tanju Acar’a ve değerli Yönetim ve Meclis Üyelerine teşekkür ederim. Öncelikle 23 Kasım’da yaşanan depremden dolayı geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Geçmiş olsun dileklerimizden sonra, hayırlı olsun dileklerimizi de iletiyoruz. Yakın süreçte seçilmenizden dolayı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığınız sürecinde inanıyorum ki en hayırlı en başarılı çalışmaları arkadaşlarınız ile birlikte icra etmiş olacaksınız. Yeni dönemin şahsına ve Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticilerine hayırlı olmasını, hayırlı hizmetlere vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bu dönem, Ticaret ve Sanayi Odası’nda çok güzel bir oluşum yaptık. Birbirinden kıymetli, birbirinden değerli ve donanımlı genç kadro olan 33 Meclis Üyemiz ile yola çıktık. Tüm siyasi partilerimizden, tüm STK’lardan, Valimizden, Milletvekillerimizden, Belediye Başkanımızdan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’ndan tam destekle yola çıktık. İnşallah Ticaret ve Sanayi Odasını hep beraber yöneteceğiz ilkemiz de budur. Hep birlikte gönül gönüle, Düzce’nin Ticaret ve Sanayisini bir adım daha ileri getirebilmek anlamında çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ticaret ve Sanayi Odası olarak 5 bin üyemiz var. Bunun 4.500 tanesi normal, orta ve küçük ölçekli dükkanlar. 500 tanesi de sanayici. 1. Organize, 2. Organize, Çilimli Organize ve Gümüşova Organize diye 4 tane Organize Sanayi Bölgemiz vardır. Deprem ile alakalı Düzce’mizde yaralımız yok. Fabrikaların üretim ile alakalı hiçbir sıkıntısı olmadı. Düzce’nin Ankara ve İstanbul arasında kalan önemli coğrafi lokasyonu var. Düzce devamlı gelişimi olan bir İl’dir. Biz Ticaret ve Sanayi Odası olarak, sanayi şehri olmaya aday bir İl’iz.” ifadelerini kullandı.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 31.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız