Teknorot’tan eğitime destek

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Teknorot Otomotiv Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında imzalanan “Eğitimde İşbirliği Protokolü” kapsamında, Teknorot Otomotiv Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Bilgisayar Laboratuvarına 35 adet bilgisayar ve sandalye bağışı yapıldı.

Teknorot’tan eğitime destek
30.12.2022 - 12:49
Haber Merkezi

Yenilenen bilgisayar laboratuvarı İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turan Şahin, Teknorot Otomotiv Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İnsan Kaynakları Direktörü Kağan Günver ve Personel İşleri Müdürü Bora Dalyanoğulları'nın kurdele kesimiyle öğrencilerin kullanımına açıldı.

Teknorot Otomotiv Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. yetkililerine, eğitime sağladıkları katkılardan dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç tarafından plaket ve Okul Müdürü Fuat Aydoğdu tarafından da teşekkür belgesi takdim edildi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız