Belediye encümeninden karar çıktı

Düzce Kahveciler ve Otelciler Esnaf Odası’nın talebi, Düzce Belediye Encümeni’nin kararı ile 31 Aralık 2022 gecesini 1 Ocak 2023 tarihine bağlayan yılbaşı gecesi, umuma açık istirahat ve eğlence yerlerinin saat 05:00’a kadar açık olmasına karar verildi.

Belediye encümeninden karar çıktı
30.12.2022 - 16:38
Haber Merkezi

Düzce Belediye Encümeni, 29 Aralık 2022 Perşembe günü saat 16.00’da Başkan Yardımcısı ve Encümen Başkanı Hasan Günden başkanlığında, Meclis Üyesi İlknur Bahar, Meclis Üyesi İlknur Yıldırım Acar, Meclis Üyesi Murat Aydın, Mali Hizmetler Müdür Vekili Sabahattin Arı, İmar ve Şehircilik Müdürü Kalender Aydın, Yazı İşleri Müdür Vekili Zafer Yıldırım’ın katılımı ile toplandı.

Toplantıda, Düzce Kahveciler ve Otelciler Esnaf Odası’nın talebi ele alındı. Oda tarafından 31 aralık 2022 gecesini 1 Ocak 2023 tarihine bağlayan yılbaşı gecesinde Belediye sınırları içerisinde, kahvehaneler, kıraathaneler, internet salonları, halı sahalar, playstation oyun salonları, kafe, kafeterya ve kahvaltı salonu gibi umuma açık istirahat ve eğlence yerlerinin saat 05.00’e kadar açık kalmasına yönelik talep, Belediye Encümeni tarafından yapılan değerlendirmede uygun bulundu.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız