Algün 2023 yılına yeni projelerle giriyor

“Modern Yaşamın Mimarı” ALGÜN, 2022 yılında Düzce’ye değer katan birbirinden güzel birçok projeyi hayata geçirerek, hem kendisinin, hem Düzce’nin adını birçok platformda duyurdu.

Algün 2023 yılına yeni projelerle giriyor
31.12.2022 - 14:42
Haber Merkezi

2023 yılında projelerine hız kesmeden devam etmeyi hedefleyen ALGÜN, Düzce’nin marka değerini artıracak, sosyal hayatını yeniden şekillendirecek ve şehrin siluetine modern bir kimlik katacak ALGÜN Center projesi ile yeni yıla giriyor.

2022 yılında 700 konut, 80 iş yerinden oluşan Algün Adress, Algün Agora, Algün Unicenter, Algün Sevenpark projelerini tamamlayarak oturuma açan ALGÜN, 2023 yılı içinde halen devam etmekte olan Algün Greenpark, Algün Royal, Algün Nefes, Algün NOVA, Algün Private, Algün Suits, Algün Effect, Algün Statü, Algün Effect 2, Algün Premium ve Algün Elegance projeleri ile 2 bin aileyi de ev sahibi yaparken, Düzce’ye değer katmaya devam ediyor.

Birçok fuar ile organizasyona katılan ALGÜN, 21-23 Kasım tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen gayrimenkul sektörünü dünyada en üst seviyede temsil edildiği Cityscape Global Dubai 2022 Dünya Gayrimenkul Fuar’ında ülkemizi temsil ederken Düzce’mizin tanıtımını katkı sunmuş birçok iş birliktelikleri ve bağlantılar oluşturarak Düzce’mize yabancı yatırımcıyı davet etti. Yine 17-21 Aralık’ta CNR Fuar Merkezinde düzenlenen ve sektörün önde gelen firmalarının katıldığı Uluslararası Gayrimenkul Fuarında marka projelerini sunarken Düzce’mizin tanıtımını ve gelişimini katkı sundu.

Düzceli bir firma olarak yaklaşık 25 yıldır gerçekleştirdiği marka projelerle 5 bin aileyi ev sahibi yapan ALGÜN, yaşadığımız 23 Kasım 2022 tarihindeki 5,9 büyüklüğündeki depremi de hasarsız atlatarak kaliteli ve güvenli projeler ürettiğini ortaya koydu. Halen devam eden 16 projeyi de aynı hassasiyet ile üretmeye devam ediyor.

Gerçekleştirdiği üst segment projeler ile adından söz ettiren ALGÜN, yeni nesil yatay mimariye sahip müstakil bahçeli, geniş teraslı, daireler, dubleksler, villalar ve triplekslerden oluşan projeleri ile 2023 yılında hem ulusal hem de uluslararası platformlarda adından söz ettirmeye devam edecek.

500 kişilik ekibi, çalıştırdığı taşeron, tedarikçi ve alt yükleniciler ile 2 bin kişiden oluşan dev kadrosu ile faaliyet gösteren ALGÜN, Düzce’nin istihdamını ve ekonomisine büyük ölçüde katkı sunuyor.

Güvenli yapılar ile güvenli gelecek inşa etmek adına projelerimizi hayata geçirmekte olduğumuz ALGÜN olarak değerli vatandaşlarımızın yeni yılını en içten dileklerle kutlar; 2023 yılının hepimize sağlık, mutluluk ve de huzur getirmesini temenni ederiz.

 


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız