Düzce Safir büyüyor

2016 yılından bu yana Düzce’de okul öncesi, temel eğitim birinci ve ikinci kademelerde hizmet veren Safir Eğitim Kurumları, ortaöğretim kademesinde Anadolu Lisesi’ni de ekliyor.

Düzce Safir büyüyor
31.12.2022 - 15:14
Haber Merkezi

KONUYLA ilgili olarak Düzce Safir Eğitim Kurumları’ndan yapılan açıklamada, “Safir Eğitim Kurumları, olarak 2016 eğitim-öğretim yılından bu yana ilerlemeci felsefeye dayanan yapılandırmacı yaklaşım içeriğimiz ile başarıyla var olmayı sürdürdüğümüz eğitim sektöründe ulusumuzun, ilimizin, tüm eğitim paydaşlarının ve eğitim ailemizin takdirini kazanmayı başardık.

Bütünsel eğitimi önemsediğimiz kurumumuzda; çocuk ve şefkat odaklı, bireysel haklara saygılı, öz disiplini sevgiyle veren, akademik başarıyla duygusal zekayı aynı ölçüde benimseyen bir eğitim kurumu olmakla beraber “Okul hayata hazırlık değil, hayatın kendisidir” düşüncesinden hareketle; ideal olgunluk düzeyine sahip, bireysel farklılıklara saygılı, üretici, hırs yerine tüm gayretini öğrenme ve paylaşım odağıyla ortaya koyan, mutlu ve iyi insanlar yetiştirmek için çalıştık.

Ülkemizin son dönemlerde çağın gerekliliklerine uygun, farklılıkları ön plana çıkartan eğitim-öğretim anlayışında, öğrencilerimizin çağın ihtiyaçlarına cevap verebilmesi ve yeniçağın ikliminde söz sahibi olabilmesi adına okul öncesi, temel eğitim birinci ve ikinci kademelerde hizmet veren kurumumuza, ortaöğretim kademesinde Anadolu Lisesini de ekleme kararı verdik.

YKS hazırlık, bilişim, yazılım anlamında farklı bir eğitim modeli uygulamayı planladığımız okulumuzun tanıtımını çok yakında yapmanın ve sizlere sunmanın heyecanını, gururunu taşıyoruz” denildi.

Düzce Safir Eğitim Kurumları, 2023-204 yılında yeni kampüsünde eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdürecek.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 30.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız