İGM toplantıları kayıt altına alınıyor

Düzce İl Genel Meclisi (İGM) 2023 yılı Ocak ayı ilk toplantısı 11 gündem maddesini görüşmek üzere toplandı.

İGM toplantıları kayıt altına alınıyor
2.01.2023 - 17:30
Haber Merkezi

İl Genel Meclisi 2023 yılının ilk toplantısını Çiğdem Günal başkanlığında gerçekleştirdi. İl Genel Meclis üyelerinin yeni yılını tebrik eden İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, “Meclisimiz için güzel kararlar alacağımız bir yıl olsun. Afetlerden uzak, hayırlı bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

Açılış ve yoklama ile başlayan toplantıda kâtip üye İbrahim Keleş tarafından bir önceki karar özetlerini kapsayan tutanak okundu.

Gündemin 4’üncü maddesi gereği 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun Meclis toplantısı başlıklı 12’inci maddesi 5’inci fıkrası gereğince, 2023 yılı meclis toplantılarının sesli kaydedilmesi oy birliği ile kabul edildi.

Ocak ayı 1’inci birleşiminde gündemdeki maddeler görüşüldü. Valilikten gelen teklifler görüşülerek ilgili komisyonlara oy birliği ile havale edildi.

Ocak ayı toplantıları 5 gün sürecek.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız