SYDV Mütevelli Heyeti belirlendi

Düzce İl Genel Meclisi, Ocak ayı 4. birleşimi Çiğdem Günal başkanlığında toplandı.

SYDV Mütevelli Heyeti belirlendi
4.01.2023 - 14:49
Haber Merkezi

Toplantıda, İl Özel İdaresi’nin bir önceki yıl gelir ve giderleri ile hesap ve işlemlerinin denetimi için Denetim Komisyonu seçimi yapıldı. 5 üyenin belirlenmesi için yapılan oylama sonucu, Şükrü Sert, İbrahim Keleş, Necmi Kurt, Şaban Arslan ve İsmail Arsal Denetim Komisyonu’na seçildiler.

Gündemin 5’inci maddesi gereğince, 2023 yılında görev alacak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Mütevelli heyetinde görev alacak isimler de belirlendi.

Düzce Merkez İlçesinde Tekin Hacıoğlu ve Rasim Uçar, Akçakoca’da Alaattin Küçük ve Mustafa Delihasanoğlu, Cumayeri’nde Mehmet Sezgin, Hamza Özcan ve Mustafa Cebeci, Çilimli’de Ali Cebeci ve Hakkı Kazancı, Gölyaka’da Bayram Bülbül, Hasan Ali Genç ve Muzaffer Atabaş, Gümüşova’da Erol Subekçi, Turhan Çakır ve Fatih Özcan, Kaynaşlı’da Mustafa Çiloğlu ve Mustafa Yıldırım ile Yığılca’da Rüstem Melih Güler ve Ahmet Deniz oy çokluğuyla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli heyetlerinde görev yapmak üzere seçildiler.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 31.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız