Yığılca İlçesi ev sahipliği yaptı

Toplantı öncesinde bir takım ziyaretlerde bulunan İl Müftüsü Osman Aydın, Yığılca Kadın Kur’an Kursunu, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam ve Yığılca Kaymakamı Talha Altuntaş’ ı ziyaret etti.

Yığılca İlçesi ev sahipliği yaptı
5.01.2023 - 11:41
Güncelleme 5.01.2023 - 11:53
Haber Merkezi

Akabinde İlçe Müftülüğüne geçildi ve İl Müftülüğü ile İlçe Müftülükleri arasında yürütülen iş ve işlemlerde birlikteliği sağlamak ve koordinasyonu güçlendirmek amacıyla düzenlenen toplantıda, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından il ve ilçelerde yürütülmesi amacıyla gönderilen talimatlar mütalaa edildi.

Toplantı il ve ilçe müftülüklerince mahallinde yürütülen faaliyetler hakkında bilgi paylaşımı, talep, değerlendirme ve istişarelerin ardından sona erdi.

Daha sonra Yığılca Pazaryeri Caminde, Müftü Osman Aydın öğle namazı öncesi Yığılca halkına sohbette bulundu. Namaz sonrası müftüler tarafından,  Kur’an ziyafetinin olduğu özel bir program icra edildi ve duayı İl Müftü Yardımcısı Talha Demirkaya yaptı.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 30.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız