Ocak Ayı meclis toplantıları sona erdi

Düzce Belediyesi Ocak ayı meclis toplantılarının ikinci birleşimi meclis başkan vekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantı da görüşülen 29 gündem maddesi karara bağlandı.

Ocak Ayı meclis toplantıları sona erdi
6.01.2023 - 11:49
Haber Merkezi

Düzce Belediye Meclisi 2023 yılı Ocak ayının son toplantısını gerçekleştirdi. Meclis başkan vekili Hüdaver Gösterişli tarafından yönetilen 2. oturumda komisyonlara havale edilen 29 madde görüşüldü.

Bir önceki oturumun meclis tutanak özetinin oylanmasıyla başlayan toplantıda, ilk olarak komisyonlara havale edilen ‘sözleşmeli personellerin ücretlerinin belirlenmesi’, ‘Zabıta ve İtfaiye personelinin 2023 yılı fazla mesai ücretleri’, ‘hafriyat döküm ücret kalemlerinde değişiklik’ ve ‘belediye emir ve yasakları uygulama yönetmeliği’, ‘Asar Deresi ve çevresi rekreasyon projesi yapım işi kredi talebi’, ‘Aziziye Mahallesi Pazaryeri alanı yapım işi için kredi’ maddelerinin oylaması gerçekleştirildi.

Daha sonra İmar komisyonuna havale edilen gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantı, oylamaların ardından bir sonraki toplantının 6 Şubat Pazartesi günü saat 18.00’da olması kararlaştırılarak sona erdi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız