Kubilay’dan Gazeteciler Günü kutlama mesajı

Düzce Belediyesi Meclis Üyesi, Mali Müşavir ve Düzcespor Eski Kulüp Başkanı Bayram Ali Kubilay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile bir bildiri yayınladı.

Kubilay’dan Gazeteciler Günü kutlama mesajı
9.01.2023 - 17:52
Haber Merkezi

Kubilay’ın bildirisi şöyle: “10 Ocak 1961 yılından itibaren ülkemizde 212 sayılı kanunla Türkiye’deki basın çalışanlarının bazı haklarının yasal güvence altına alınmasıyla Gazeteciler Bayramı olarak kutlanmaya başlanmıştır.. Sonraki yıllarda ‘Çalışan Gazeteciler Günü’ adını alarak kutlanmaya devam etmiştir. Bu bağlamda her birinizin şahsında her aşamasında katkı sağlayan tüm arkadaşlarımızın bu müstesna onur gününüzü ayrı ayrı tebrik ediyorum… Sıcak soğuk, gece gündüz, önemli önemsiz demeden bazen tehdit ve darplar, hatta hayati tehlikeler yaşadığınızı öğrendiğimiz, bildiğimiz, yaşadığınız, travma dolu anılarınıza rağmen işinizin sorumluluğundan ödün vermeyerek kamuoyunu bilgilendiriyor, adeta sessizlerin sesi oluyorsunuz… Bir kez daha şahıslarınızda tüm arkadaşlarınızı tebrik ediyorum ve önünüzde saygıyla eğiliyorum. İyi ki varsınız… Eksikliğinizi hissetmeyelim inşallah diyerek en kalbi duygularımla selam sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 30.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız