Volta Motor’dan Fatih MTAL’ye hem ziyaret hem destek

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Volta Motor Ticaret ve Sanayi A.Ş. arasında imzalanan “Derslik, Atölye Yapımı ve Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü” kapsamında, firma yetkilileri Düzce Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne destek ziyaretinde bulundular.

Volta Motor’dan Fatih MTAL’ye hem ziyaret hem destek
9.01.2023 - 18:19
Haber Merkezi

İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turan Şahin ile Volta Motor İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü Hüseyin Oğuz Erdem, İnsan Kaynakları ve İdari İşler Şefi Zuhal Öztürk, İnsan Kaynakları ve İdari İşler Uzmanı Gül Yıldızhan, Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Hakan Ali Koçer, İmalat Müdürü Şadan Çakmak, İdari İşler Uzmanı Furkan Dayanıklı Elektrikli Motorlar bölümünde inceleme yaparak, elektrikli motor bölümünde öğrenim gören öğrencilere iş kıyafeti ve iş ayakkabısı hediye ettiler.

Volta Motor yetkilileri, derslikleri gezerek çağımızın önemli teknolojik araç ve hamlelerinden elektrikli araçlar hakkında öğrencilere bilgi verdiler.

İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, öğrencilerle sohbet ederek, öğrencilerin özellikle İngilizce başta olmak üzere yabancı dillerini geliştirmelerinin istihdam açısından kendilerine ciddi kolaylıklar sağlayacağını ve kendilerini geliştirmede önemli bir basamak olacağını vurguladı.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız