Manevi danışmanlar toplandı

DÜZCE İl Müftüsü Osman Aydın’ın riyasetinde il ve ilçelerde yürütülen gençlik faaliyetlerinin değerlendirilmesi amacıyla, Gençlik Koordinatörlüğü, Gençlik Merkezleri Tanıtımı ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile ortak yürütülen Manevi Danışmanlık Hizmetleri ile ilgili 2023 yılının ilk istişare toplantısı düzenledi.

Manevi danışmanlar toplandı
10.01.2023 - 18:18
Haber Merkezi

Toplantıya İl Müftüsü Osman Aydın, İl Müftü Yardımcısı Hasan İzmirli, din hizmetleri uzmanları, il ve ilçe gençlik koordinatörleri, Diyanet Gençlik Merkezi manevi danışmanları, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezi Manevi Danışmanları, Yüksek Öğrenim GSB Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları Manevi Danışmanları katılarak 2022-2023 eğitim-öğretim yılında yapılan faaliyetler hakkında bilgi verildi.

2023 Yılı içinde il ve ilçede yapılacak olan gençlik faaliyetlerinin koordinasyonunun güçlü bir şekilde yürütülmesinin gençlik hizmetlerini daha ileriye götüreceği dile getirildi.

Gençlik koordinatörlüğü hizmetlerinden dolayı İl Müftüsü Osman Aydın, bu alanda hizmet veren koordinatör ve manevi danışmanlara teşekkürlerini ve tebriklerini dile getirerek; bilgi paylaşımı, talep, değerlendirme ve istişarelerin ardından toplantı sona erdi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 31.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız