Başkan Özlü, çalışan gazetecilerle biraraya geldi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kentte görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Mutfak Sanatları Merkezinde (MSM) gerçekleşen buluşmada konuşan Başkan Özlü, “Sizlerle sürekli iletişim halinde olmayı dün olduğu gibi bugün ve sonrasında da sürdüreceğiz. Hep birlikte Düzce’yi geleceğe taşıyacağız” dedi.

Başkan Özlü, çalışan gazetecilerle biraraya geldi
11.01.2023 - 13:14
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Düzce’de gazetecilik mesleğini sürdüren basın mensupları ile Mutfak Sanatları Merkezinde düzenlenen akşam yemeğinde buluştu.

Yerel ve Ulusal basın temsilcilerinin yanı sıra Düzce Belediyesi Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğu yemekte konuşan Başkan Özlü, “Kutsal bir görevi ifa ediyorsunuz. Mesai mefhumu gözetmeksizin, her durum ve şart altında görevinizi yerine getirmek için yaptığınız çalışmalar takdire şayandır. Meslek etik ve ahlakından ayrılmadan habercilik anlayışıyla hareket ediyor oluşunuz bizim için çok kıymetli. Yerel basınımızın zorlu şartlar altında çalıştığı bilinciyle hareket ediyor ve üzerimize düşen destekleri esirgememeye gayret ediyoruz” dedi.

Başkan Yardımcılarının da bu özel günde gazetecilerle birlikte olduğunu belirterek sözlerine devam eden Başkan Dr. Faruk Özlü, “Belediye olarak her zaman basın mensuplarımızın yanındayız. Sorumluluk bilinciyle hareket ediyoruz. Bugün başkan yardımcılarımızda bizlerle. Sizlerle sürekli iletişim halinde olmayı dün olduğu gibi bugün ve sonrasında da sürdüreceğiz. Hep birlikte Düzce’yi geleceğe taşıyacağız. Katılımlarınızdan ötürü hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Özlü, daha sonra göreve geldikleri günden itibaren tamamlanan, başlanan, devam eden vizyon projelerine yönelik basın mensuplarına sunum gerçekleştirdi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 31.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız