Ayın Personelleri Erkan Çil ve Yusuf Akgünoğlu

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde ayın personelleri belli oldu. Düzce Gençlik Merkezi Personeli Erkan Çil ve Cahit Zarifoğlu Yurdu Personeli Yusuf Akgünoğlu ayın personelleri seçildi.

Ayın Personelleri Erkan Çil ve Yusuf Akgünoğlu
12.01.2023 - 14:50
Haber Merkezi

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personelinin moral ve motivasyonunu yüksek seviyede tutmak, personeli daha özverili çalışmaya teşvik etmek amacıyla İl Müdürü İsa Yazıcı tarafından başlatılan uygulama kapsamında ayın başarılı personelleri belirlendi. Komisyon tarafından yapılan değerlendirmede Gençlik Merkezi Personeli Erkan Çil ve Cahit Zarifoğlu Yurdu Personeli Yusuf Akgünoğlu, ayın en başarılı personelleri seçildi.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, "Biz her ay ayın personeli olarak bir arkadaşımızı seçiyoruz. Bu ay da Erkan ve Yusuf arkadaşlarımızı seçtik. Erkan Çil’i Gençlik Merkezi’mizdeki özverili çalışmalarından, Yusuf Akgünoğlu’nu ise yurtlarımızdaki spor faaliyetlerinde göstermiş olduğu üstün gayretten ötürü ayın personeli seçtik.” dedi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 30.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız