Geleneksel buluşmanın ikincisi gerçekleştirildi

Düzce Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Mekatronik Mühendisliği Bölümü Öğr. Gör. Dr. Şenol Şirin’in moderatörlüğünde düzenlenen “Geleneksel Mezun/Öğrenci Buluşmaları” etkinliğinin ikincisi, çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

Geleneksel buluşmanın ikincisi gerçekleştirildi
14.01.2023 - 13:38
Haber Merkezi

Düzce Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği Bölümü mezun öğrencisi Samed Kaya’nın konuşmacı olarak yer aldığı ve katılımın yüksek olduğu söyleşide, asla vazgeçmeden azimle çalışmanın önemi vurgulandı.

Başarı hikayelerinin paylaşıldığı Geleneksel Mezun/Öğrenci Buluşmaları etkinliğinde, hatalardan ders alınması gerektiği de ifade edildi.  Hatanın insanın gelişmesindeki rolünden bahsedildiği programda, Yunus Emre’nin “Hiç hata yapmayan insan, hiçbir şey yapmayan insandır. Ve hayatta en büyük hata, kendini hatasız sanmaktır.” dizeleri katılımcılarla paylaşıldı.

Programı ilgiyle takip eden öğrencilerin sorularını cevaplayan Samed Kaya’ya program sonunda teşekkür belgesi takdim edildi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 31.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız