AKLIM OYUNLARDA PROJESİ İMZALANDI

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce Denetimli Serbestlik Müdürlüğü arasında “Aklım Oyunlarda” Projesi imzalandı.

AKLIM OYUNLARDA PROJESİ İMZALANDI
18.01.2023 - 11:38
Haber Merkezi

Adalet Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliği Protokolünde, "Tutuklu, hükümlü ve yükümlülerin ilgili sosyal, kültürel, sportif faaliyetler ile gönüllülük faaliyetlerine, projelere, eğitimlere ve kurslara ilişkin uygun alanlar belirlemek, katılımı sağlamak, çocuk ve genç yükümlülerin Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı il spor merkezleri, spor kulüpleri, gençlik merkezleri ile projeler, eğitimler, kurslar gibi faaliyetlerden yararlandırılmalarının sağlanmasına” karar verildi.

Bu protokole istinaden Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce Denetimli Serbestlik Müdürlüğü arasında “Aklım Oyunlarda” Projesi imzalandı.

Proje, Düzce ilinde denetimli serbestlik tedbiri altında olan 18-30 yaş arasındaki genç yükümlüleri hedef almakta. Proje sonunda katılımcıların bağımlılık konusunda bilgilenip bilinçlenmelerinin yanında, on farklı oyunu öğrenmiş olmaları ve serbest zamanlarını doğru bir şekilde geçirmeleri hedeflenmektedir.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 30.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız