6 BİN KİŞİYE HİZMET VERECEK

Düzce’de 6 bin kişinin yaşamını sürdüğü ve 1. Organize Sanayi Bölgesinin bulunduğu Duraklar Köyüne modern bir aile sağlığı merkezi yapılması için inşaat çalışması başladı.

6 BİN KİŞİYE HİZMET VERECEK
19.01.2023 - 14:52
Güncelleme 19.01.2023 - 14:52
Haber Merkezi

Düzce’de son dönemlerde artan sağlık yatırımlarına bir yenisi daha eklendi. Düzce Merkeze bağlı Duraklar köyünde yapımına başlanılan aile sağlığı merkez ile ilgili AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Keşir “Duraklar Aile Sağlığı Merkezinde inşaat başladı. Modern donanımlı merkezde 2 aile hekimi hizmet verecek.

Duraklar köyümüze ve hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

6 BİN KİŞİYE HİZMET VERECEK

Duraklar köyünde 744 metrekare alan, köy heyetinin kararıyla sağlık tesisi kurulmak üzere Sağlık Bakanlığı’na devredilmişti. Tek hekimle yaklaşık 3 bin hastaya hizmet veren Duraklar Aile Sağlığı Merkezi yenilenin binasında 6 bin nüfusa hizmet verebilecek.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 31.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız