MUHARREM İNCE DÜZCEYE GELDİ

Memleket Partisi Genel Başkanı İnce, “Doğru iş yapılmışsa, Erdoğan’ın damadıymış benim umurumda değil”

MUHARREM İNCE DÜZCEYE GELDİ
19.01.2023 - 17:48
Haber Merkezi

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, bir dizi ziyarette bulunmak üzere geldiği Düzce’de “Diğer muhalefet partileri gibi değiliz. Doğru bir şey yapılmışsa onu destekliyoruz. İHA, SİHA’lar ile mücadele etmiyoruz. PKK’nın tetikçiliğini yapmıyoruz. Doğru iş yapılmışsa, Erdoğan’ın damadıymış, benim umurumda değil. Doğru bir iş ise bunu destekliyoruz.” dedi.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Düzce’de ziyaretlerde bulundu.

İnce, Düzce Barosu ve Ticaret Odası’nı ziyaret ederek beraberinde ki partililerle kent merkezinde esnaflarla bir araya geldi.

Eski Bolu Caddesi, İstanbul Caddesi, Anıtpark Meydanı ve Spor Sokak caddeleri üzerinde esnafları gezen İnce, vatandaşlarla sohbet ederek, fotoğraf çektirdi.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nda ki ziyaretinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan İnce,    

“Diğer muhalefet partileri gibi değiliz. Doğru bir şey yapılmışsa onu destekliyoruz. İHA, SİHA’lar ile mücadele etmiyoruz. PKK’nın tetikçiliğini yapmıyoruz. Doğru iş yapılmışsa, Erdoğan’ın damadıymış, benim umurumda değil. Doğru bir iş ise bunu destekleriz. Memleket Partisi olarak destekliyoruz. Türklüğü falan tartışmıyoruz. Kimseye de tartıştırmayız. Devrim Kanunlarını tartışmıyoruz. Bizim duruşumuz net. Mavi Vatan’ı destekliyoruz. Azerbaycan’a yardım edilmesini doğru buluyoruz. Hiçbir sıkıntımız yok bu konuda. Ama Recep Tayyip Erdoğan’ın sığınmacılar ile ilgili politikasını desteklemiyoruz. Hepsini göndereceğiz. Bizim iktidarımızda hepsini göndereceğiz.” şeklinde konuştu.

İnce, buradaki ziyaretinin ardından Düzce’deki programını tamamlayarak Bolu iline hareket etti. 


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 30.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız