Personeli ile tanışma toplantısı düzenlendi

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne İl Müdürü olarak atanan İlknur Aynan’ın isteği ile Düzce İl Halk Kütüphanesi konferans salonunda personel ile tanışma toplantısı düzenlendi.

Personeli ile tanışma toplantısı düzenlendi
21.01.2023 - 13:37
Haber Merkezi

Toplantıya, İl Müdürlüğü, Düzce Konuralp Müzesi, İl Halk Kütüphanesi ve İlçe Halk Kütüphanelerinde görev yapan yetkili ve çalışanları katıldı.

İl Müdürü İlknur Aynan’a Şube Müdürü Kemal Karademir, Düzce İl Halk Kütüphanesi Müdiresi Gizem Duygu Kurtoğlu ve Düzce Konuralp Müze Müdürü İhsan Aslan tarafından çiçek takdim edilerek, tüm personel adına hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu.

Toplantıda tüm birimlerin yürüttükleri iş ve işlemler ile ilgili yapılan sunumların ardından, ilimizin kültür ve turizm değerlerinin daha etkili tanıtılması noktasında yapılabilecekler konusunda değerlendirmeler ve görüş alışverişinde bulunuldu.

İl Müdürü İlknur Aynan, ilimizin tanıtılması için İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün ve bağlı birimlerinin görev ve sorumluğunun çok olduğunu ve tüm birimlerin el birliği ile ilimizin tanıtılmasına büyük katkılar sağlayacağını beklediğini ifade ederek, katılımlarından dolayı tüm çalışanlara teşekkür etti.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 31.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız