Keyifli ve eğlenceli bir yapıma imza attı

Ülkemizin ulusal yayın organlarından olan PowerTV, “Power Kampüste” programı kapsamında Düzce Üniversitesi’nin kurumsal radyosu Radyo Düet’i ziyaret etti.

Keyifli ve eğlenceli bir yapıma imza attı
24.01.2023 - 12:54
Haber Merkezi

Arda Görgün’ün sunuculuğundaki konuk ekip; nitelikli, tarafsız ve doğru yayıncılık ilkesiyle Düzce Üniversitesi’nin sesi olan ve 94.5 frekansı üzerinden yayın yapan Radyo Düet’te çekimler gerçekleştirdi.

Düzce Üniversitesi İletişim ve Tanıtım Koordinatörü ve aynı zamanda Radyo Düet Program Koordinatörü Öğr. Gör. Duygu Özdemir Cömert ve öğrencilerle Radyo Düet’in kuruluşu, işleyişi ve yayınları hakkında röportaj yapan PowerTV, keyifli ve eğlenceli bir yapıma imza attı.

Power Kampüste programı, 25 Ocak 2023 Çarşamba günü, saat 21.00’da Power TV’de ekranlara gelecek. 28 Ocak Cumartesi saat 10.00’da ve 29 Ocak Pazar saat 17.00’da ise programın tekrarı yayınlanacak.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 28.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız