İş birliği protokolü imzaladı

Düzce Üniversitesi, Volta Motor Sanayi Ticaret A.Ş. ile üniversite-sanayi iş birliğini arttırmak, ortak proje çalışmaları hazırlamak, sanayinin ihtiyaç duyacağı insan kaynağını yetiştirmeye yönelik faaliyetler gerçekleştirmek, staj ve işyeri eğitimi konularının çerçevesini belirlemek amacıyla iş birliği protokolü imzaladı.

İş birliği protokolü imzaladı
24.01.2023 - 13:50
Haber Merkezi

Düzce Üniversitesi Rektörlük Çalıştay Salonu’nda gerçekleştirilen imza töreninde; iş birliği protokolünü Düzce Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir, Volta Motor adına ise Volta Motor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa İnci imzaladı.

Protokol; insan kaynağı ihtiyacının giderilmesi için nitelikli eğitim, Düzce Üniversitesi mezunlarının Volta Motor A.Ş. tarafından istihdamı, staj ve iş yeri eğitimleri, TÜBİTAK ve kamu destekli projelere ve üniversite-sanayi iş birliklerine ortak başvuru ile Volta Motor A.Ş. insan kaynağının eğitimi konularını kapsıyor.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 28.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız