26’ıncısı düzenlenecek olan EMİTT fuarı

Yerli ve yabancı binlerce turizm profesyonellerinin bir araya geldiği, dünyanın en büyük 5 fuarından biri olan ve turizm sektörünün en önemli kapısı durumundaki “Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT” 08-11 Şubat 2023 tarihleri arasında yapılacak.

26’ıncısı düzenlenecek olan EMİTT fuarı
26.01.2023 - 16:46
Haber Merkezi

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde bu yıl 26. kez düzenlenecek olan fuarda Düzce de yer alacak. Bu kapsamda Vali Cevdet Atay başkanlığında Valilik Toplantı salonunda toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıya Düzce Belediyesi, Akçakoca Kaymakamlığı, Cumayeri Kaymakamlığı, Çilimli Kaymakamlığı, Gölyaka Kaymakamlığı, Gümüşova Kaymakamlığı, Kaynaşlı Kaymakamlığı, Yığılca Kaymakamlığı, Cumayeri Belediyesi, Çilimli Belediyesi, Gölyaka Belediyesi, Gümüşova Belediyesi, Kaynaşlı Belediyesi, Akçakoca Belediyesi, Yığılca Belediyesi, İl Özel Genel İdaresi, KOSGEB, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü, Düzce Ticaret Odası, Akçakoca Ticaret Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, TÜRSAB Batı Karadeniz Bölge Kurulu ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) davet edildi.

26’ıncısı düzenlenecek olan EMİTT fuarına, Valilik çatısı altında, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda ilgili tüm paydaşların desteğiyle katılım sağlanmasına karar verildi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız